Billig salg Summer Shadows (FINDING SKY) (Paperback) by Stirling Joss qcOS6csw

  • Model: qcOS6csw
  • 1363 Antal på lager

DKK52

Qty:
Product Description:

Blandt de hemmelige og løgne vil kærlighed overleve? Om sommeren lever under frygtelige skygge. Det dræner hende manipulerer hende og truer med at stjæle hendes fremtid. En high-stakes mission tilbyder en midlertidig flugt. Hun skal bruge sit sind-shadowing evner til at jage sit mål og finde sandheden. Hal Robinson er en soldat. Han får ikke distraheret. Han vinder. Men hvad Hal ønsker begynder at skifte når han møder om sommeren. De skal lære at stole på hinanden hvis de skal beskytte Fællesskabets Savant. Men deres hemmeligheder giver dem mulighed at finde en lykkelig slutning af deres egne? En fantastisk ny roman fra den bedst sælgende forfatter for at finde himlen stjæle Phoenix og søger krystal. Hjertebanken romance fra modtageren af 2015 romantisk roman årets blandet med en spændende mystery og en Columna-prikken antydning af overnaturlige sommer skyggerne er perfekt til fans af Maggie Stiefvater Meg Cabot og Josephine Angelini.